Co oznacza taki wynik igg oraz igm?

Witam, przygotowuje się do ciąży. Proszę o interpretację wyniku IGG >650 IU/ml i IGM reaktywny. Co to oznacza?

Dzień dobry, nie podaje Pani o jaką infekcję chodzi, więc odpowiedź na pytanie jest niemożliwa. Ogólnie, jeżeli poziom IgM jest dodatni świadczy to o niedawnym zakażeniu, proszę skonsultować wynik z lekarzem, który zlecił badanie.