Co oznacza taki wynik RTG kręgosłupa piersiowego u 24-latka?
Witam Co oznacza taki wynik RTG kręgosłupa piersiowego? Splycienie fiziologicznej kyfozy piersiowej z wygięciem i skręceniem w stronę prawą. Blaszki graniczne trzonow kręgów piersiowych zageszczone osteosklerotycznie - zmiany przeciazeniowe. Do jakiego lekarza się zgłosić ?

MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Opis może wskazywać na skoliozę. Powinien się Pan zgłosić do ortopedy. Pozdrawiam!