Co oznacza ten guzek na wysokości sutka?

Witam serdecznie Wczoraj wieczorem zobaczyłam tzn wyczulam w lewej piersi po prawej stronie na wysokości sutka guza wielkości winogrona po lekkim naciśnięciu na niego guz jakby ucieka w bok. Dodam że guz mnie nie boli nie widać go jak się patrzy na pierś kształt ani wygląda piersi równiez się nie zmienił. Mam 24 lata 6,5roku temu urodziłam dziecko bardzo proszę o informację bardzo się boję co to jest?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje zgłosić się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć