Co oznacza ten jasny stolec u 31-latka?

Witam. Po Covid zrobiłem wyniki I wyszło że jest podwyższona Bilirubina i masa właściwa moczu. W drodze na USG poczułem mocne ukłucie w brzuchu i zrobiło mi się słabo. Po USG lekarz stwierdził, że jest wszystko ok I że tylko drogi zolciowe są powiększone i widać że jest nadmiar żółci. Ledwo co wróciłem do domu. Dostałem wysokiej gorączki a ból brzucha nie ustępował. Wymusiłem 2 razy wymioty, ponieważ kwas dosłownie wylewał mi się na zewnątrz. Dziś zauważyłem, że stolec jest luźny i ma jasna barwę. Nie wiem już co mam robić i gdzie się zgłosić. Proszę o wskazówki i jakieś porady. Dziekuje

Proszę zgłosić się do gastroenterologa. Niestety nie napisał Pan, który obszar brzucha boli Pana najbardziej, trudno więc domniemywać istoty problemu.

Sugeruję wykonanie następujących badań: morfologia, ponownie bilirubina, ALAT, ASPAT, lipaza, amylaza, CRP, z wynikami udać się do lekarza (musi Pan zostać przede wszystkim zbadany palpacyjnie i przedstawić dokładny wywiad).