Przyczyny długotrwałego bólu brzucha w okolicy wyrostka

Bóle brzucha nieco wyżej niż wyrostek ( wyrostek mam usunięty), utrzymujące się kilka godzin dziennie, ale niezbyt intensywne. Dolegliwości pojawiły się dwa tygodnie temu. Jakie mogą być przyczyny i jakie badania ewentualnie powinienem wykonać ?

Dzień dobry,

Proszę zgłosić się do lekarza. Konieczne jest dokładne zbadanie Pana i zebrania dokładnego wywiadu. czy bóle mają związek z posiłkiem, jaki mają charakter?.Czy stolce są regularne, jaką mają barwę , itd
Niech Pan ew. przed wizytą oznaczy CRP, morfologię z rozmazem, ASPAT, ALAT, bilirubinę i amylazę/lipazę we krwi. Jednak lepiej, gdyby wcześniej zgłosił się Pan do lekarza, który po zbadaniu Pana sprecyzuje , które z badań są najbardziej zasadne. Być może niezbędne będzie jeszcze wykonanie badań obrazowych.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz