Co oznacza ten odruch ssania w żołądku?

Witam Co jakiś czas pojawia mi się objaw ssania w żołądku. Po posiłku nie czuje ze się najadalam -ciągle odczuwam głód niezależnie od tego ile bym zjadła. Jak sobie radzić z tym problemem. ? Czy powinnam wykonać jakieś badania. ?

Dzień dobry,

objaw "najedzenia" występuje zazwyczaj około 10-20 minut po zakończeniu posiłku ( szczególnie jeśli szybko Pani je posiłek). Jeżeli po upływie tego czasu również nie ma Pani uczucia sytości wskazuje to na zaburzenia gospodarki hormonalnej. Jeżeli objawy będą się utrzymywały dłuższy czas - proszę się skontaktować z lejarzem rodzinnym.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga