Co znaczy omdlenie podczas jedzenia?

Witam dwukrotnie zdarzyło mi się dziwne zjawisko mianowicie w trakcie jedzenia ciepłej zupy(dość szybko jadłam bo byłam głodna czyli 4-5h bez posiłku)zrobiło mi się słabo. Dodam że wyniki mam wzorowe zdrowo się odżywiam jem regularnie co 2-3h waze 49 kg wrost 172 32 lata. Zawsze tak mało wazylam u nas to rodzinne dobra przemiana materii. I zastanawiam się czy uczucie jak bym miała zaslabnac wzięło się z głodu czy dlatego że nachapałam się gorącej zupy w dość upalny dzień. Dziękuję za odpowiedź

Opisane przez Panią objawy mogą być spowodowane np. zaburzeniami gospodarki węglowodanowej (w tym stężenia glukozy we krwi)

Pozdrawiam
Dietetyk Marianna Hall
Centrum Dietetyki Nutrado (www.nutrado.pl)

Dzień dobry,

mógł to być skutek połączenia się zarówno głodu i jak i ciepłego posiłku, który został szybo zjedzony. Proszę się obserwować - jeżeli podobne sytuacje będą się powtarzały - proszę się skontaktować z lekarzem rodzinnym.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga