Co oznacza ten opis badania tarczycy u 39-latki?

Witam proszę o interpretacje mojego usg. Wymiary gruczołu tarczycowego PP 14×12×47mm Pl 14×12×50mm cieśń grubości 3mm.Tarczyca jest nieco hipoechogeniczne, nieco niejednorodna, przepływ naczyniowe nie znane. Tarczyca zawiera dość liczne obszary hipoechogeniczne nie przekraczające 4mm nie stanowiące ewidentnych zmian ogniskowych. Dodam że miałam robione badanie anty tpo( 231norma do 34) tsh(1,470norma0,270-4200)ft3(2,81norma2,0-4,4)ft4(0,94norma0,93-1,71)kortyzol 41,00norma4, 82-19,5 Pozdrawiam

Taki wynik badania USG tarczycy z oceną przepływów naczyniowych sugeruje tło zapalne jakie tli się w zakresie miąższu tarczycy (potwierdza to wynik badania przeciwciał antyTPO). Interpretacją wyniku i decyzją co do dalszego sposobu postępowania powinien zająć się endokrynolog.