Co oznacza ten opis MRI u 22-latki?

Dzień dobry mam 22lata, kobieta, przesyłam Państwu mój opis ponieważ niecierpliwie się na wynik a wizyte mam umówiona bardzo późno . Opis mojego MRI: ,,W istocie białej pogranicza ciemieniowo-potylicznego lewego ogniska 5x4mm ax. podwyższonego sygnału T2 i FLAIR, słabo widoczne, hypo w T1, bez wzmocnienie po C- mogące odpowiadać ognisku demielinizacji . W okolicy konara środkowego płata przedniego prawej półkuli móżdżku w istocie białej nieostro odgraniczony obszar 7,5x5,5mm ax.,podwyższonego sygnału T2 i FLAIR , obniżonego w T1 , bez cech wzmocnienia kontrastowego, z zaznaczona mierna restrykcją, dyfuzji wody, mogące odp. zmianie niedokrwiennej w trakcie ewolucji lub demielinizacyjnej bez aktywności procesu . Innych zmian ogniskowych w obrębie mózgowia i obszarów nieprawidłowego wzmocnienia sygnału po kontraście nie stwierdza się . Rowki zakrętów mózgu przestrzenie płynowe przymozgowe nieposzerzone . Ciało modzelowate prawidłowej szerokości bez zmian ogniskowych . Układ komorowy nadnamiotowy i komora IV nieposzerzone , bez przemieszczeń w linii środkowej . ,, Proszę o pomoc w rozpoznaniu mojego rokowania, ponieważ jest to moje drugie badanie rezonansem magnetyczny z kontrastem, ponieważ na pierwszym badaniu wyszło wszystko prawidłowo, a objawy jakie miałam to : zawroty głowy , zdrętwiała mi prawa połowa języka i gorzej widziałam na prawe oko . Miałam również wykonana punkcję , białko oligoklonalne obecne, w badanym materiale PMR i surowica met. izoelektroogniskowania, stwierdzono obecność prążków oligoklonalnych IgG jedynie w PMR wewnatrzoponowa synteza Typu (II)

Warto przeanalizować wszystkie możliwe przyczyny ; do obserwacji i pełnej oceny ; Konieczna pełna konsultacja neurologiczna ; pełna ocena; wywiad i badanie ; Jaki stan ogólny i neurologiczny, jaki nastrój; Konieczne badanie , analiza dotychczas wykonanych badań ; jakie leki, inne obciążenia , Jaki rodzaj pracy i tryb życia ; inne schorzenia; Nawyki, nastrój, sen etc

Pozdrawiam i zapraszam