Co oznacza ten wynik badania mózgowia u 30-latki?

Proszę o opinie o moim wyniku. Pojedyńcze drobne niespecyficzne ogniska hiperintensywne w sekwencji t2tirm_dark-fluid_3D, T2WI i TIRM w podkorowej istocie bialej obu półkul mózgu, średnicy 2-3 mm nie ulegające wzmocnieniu kontrastowemu mogące odpowiadać przewlekłym zmianom naczyniopochodnym. Poza tym obraz warstwy korowej, istoty białej, jąder podkorowych, struktur pnia mózgu, móżdżku, kątów mostowo-móżdżkowych i przestrzeni plynowych wewnątrzczaszkowych prawidłowy.

Witam! Stwierdzone drobne, pojedyncze ogniska w istocie białej mają podłoże naczyniowe. Pozostałe struktury c.u.n. zmian nie wykazują. Drobne naczyniopochodne ogniska hiperintensywne w istocie białej nie mają większego znaczenia klinicznego, "są znaleziskiem przypadkowym" i leczenia ich praktycznie nie stosujemy. Pozdrawiam W. Łuczkowski.