Co oznacza ten wynik badania obrazowego płuc?

Dwa guzki w. S pl 6mm i5mm, obustronnie kilka guzków. 3,4mmna obwodzie. Obustronnie zgrubienia podpłucnowe do 4,5mm-zwłóknienia/węzły chłonne? Zmiany włókniste w obu szczytach. Niewielkie zmiany włóknisto nie odmowę w. S5 PP przy sródpiersiu. Pasmowate zwłóknienia nadorzeponowo obustronnie

Z samego opisu nie da się wnioskować jakiej natury są to guzki. Z nagranym na płytę badaniem musi Pani zgłosić się do pulmonologa lub torakochirurga.