Co oznacza ten wynik krzywej cukrowej w 26 tygodniu ciąży?

Witam! Robiłam krzywą cukrową. Obecnie jestem w 26 tyg. ciąży i mam taki wynik: - na czczo 4,66 mmol/l - po 1h 5,70 mmol/l - po 2h skrzep mmol/l Co to oznacza ten wynik po 2 godzinach. Jak to interpretować, czy to oznacza ogólnie cały zły wynik czy dobry? Bardzo proszę o radę i pomoc.
KOBIETA, 26 LAT 2 tygodnie temu

Dzień dobry,

Jest to dla mnie niezrozumiałe,że pojawił się skrzep w takim badaniu. W probówce do której pobiera się krew jest specjalny odcznik,który zapobiega powstawaniu skrzepu. Prawdopodobnie probówka była uszkodzona lub przeterminowana.

Pierwsze dwa wyniki są dobre.

Ale istotny jest również trzeci wynik.

Proszę skonsultować się z lekarzem ginekologiem lub lekarzem rodzinnym,czy powinna Pani powtórzyć wynik.

Jeśli trzeba powtórzyć ,to proszę wybrać inne laboratorium.

Zapraszam na mojego Instagrama:

https://www.instagram.com/abczdrowie_polozna?igsh=eHIxOHNjOGc3aGd3

Pozdrawiam

Położna

Martyna Dudzińska