Co oznacza ten zapis w moich wynikach EEG?

Odebrałam wynik eeg . Zgłosiłam się na badanie z powodu zaburzeń psychoaktywnych i podejrzenia zmian ogniskowych padaczkowych. W wyniku Są nieprawidłowości grupa fal wolnych dolnych Delta w Ok skroniowo ciemniowej lewej . Co to znaczy ?

Witam! Zbyt krótka informacja o badaniu EEG. Z pewnością pojawienie się fal delta i theta, szczególnie o wyższym od tła woltażu, nie możemy zaliczyć do prawidłowego zapisu (chyba, że to jest artefakt). Na temat badania można się wypowiedzieć po przeanalizowaniu całego zapisu. Opisujący badanie z pewnością wypowiedział swoje zdanie w podsumowaniu! Pozdrawiam W. Łuczkowski.