Co oznacza uczucie gorąca u 48-latki?

Dzień dobry.. Od dłuższego czasu ,tj.od ok 5 miesięcy mam uczucie gorąca w głowie,szczególnie po prawej stronie. Na świeżym powietrzu objawy są mniej nasilone.Wykonałam szereg badań: rezonans magnetyczny głowy- w opisie wszystko jest prawidłowe, usg tętnic szyjnych- prawidłowe, rtg zatok nosowych- zgrubienie błony śluzowej prawej zatoki szczękowej i obwodowo zatoki czołowej.Wstępne rozpoznanie -przewlekłe zapalenie zatok( mam wykonać TK zatok). Z badań ogólnych mam wykonane: CRP-1.39 i OB -39, TSH -2.30, badanie okulistyczne- prawidłowe(astygmatyzm od kilku lat- noszę okulary). Ponadto w opisie rtg odcinka szyjnego : zwyrodnienia , zmiejszenie przestrzeni międzykegowych, zniesienie lordozy i anomalia Kymmerlego. Mam pytanie: czy te objawy uczucia gorąca szczególnie po prawej stronie głowy,czasami zaburzenia równowagi i mdłości,bóle głowy szczególnie przy zmianie pogody są spowodowane stanem odcinka szyjnego? Mam 48 lat. Zwyrodnienia mam już od 42 roku życia. Bardzo proszę o odpowiedź na pytanie i ewentualne zasugerowanie jakie badania powinnam jeszcze wykonać?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze Ze konieczna jest wizyta u neurologa i ocena neurologiczna i dalsza diagnostyka laryngologiczna