Co oznacza uczucie wzdęcia żołądka?

Został mi dzisiaj przepisany lek Ceroxim. Co prawda wzięłam na razie jedną dawkę leku i nie wystąpiły objawy uboczne wymienione w ulotce ale mam wrażenie jakbym miała napełniony powietrzem żołądek i potrzebę beknięcia by wypuścić całe to powietrze ale mimo że parę razy udało mi się to zrobić to uczucie to dalej zostało i męczy. Podobnie jest ze wzdęciami. Czy to jest "normalny" objaw uboczny przy tym leku i mogę go dalej stosować?

Lek. Michał Lenard

Pani objawy nie są groźne, może Pani dalej stosować ten lek. Pozdrawiam!