Czy ma to coś wspólnego z wpustem żołądka?

Miałam gastroskopię i stwierdzono: wpust do żołądka ziejący. Stosuje leki gasec i debretin i oczywiście dieta zero smażonych, owoców, przypraw, używek, słodyczy, ale nasililily się objawy z przelewaniem gazów w brzuchu i niekontrolowanych gazów. Czy ma to coś wspólnego z wpustem żołądka czy przyczyny należy szukać gdzie indziej?

Jeśli objawy się nasilają, to sygnał, aby zgłosić się do lekarza. Być może należy zmienić lek lub wykonać dalszą diagnostykę. Może występować u Pani również nadwrażliwość lub nietolerancja na substancje dodatkowe leków, np. nietolerancja laktozy zawartej w leku Debridat. Niemniej należy to sprawdzić i udać się do lekarza. Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrowia.