Co oznacza w badaniu USG ginekologicznym brak echa środkowego endometrium?

Witam .Co oznacza w badaniu Usg ginekolongivznym brak echa srodkowego endometrium 6 mm .Biorę tabletki antykoncepcyjne od roku.Badanie bylo w 14 dniu z odstawienia. Pozdrawiam.

Brak takiego echa może oznaczać zarośnięcie jamy macicy np. na skutek jakiegoś stanu zapalnego. Proszę w z tym wynikiem bezpośrednio skonsultować się z prowadzącym ginekologiem.