Endometrium 22,6 mm i jednorodna macica w wyniku badania ginekologicznego

Byłam z wynikiem u swojej Pani doktor , oprócz braku echa środkowego mam jeszcze endometrium o wymiarach 22,6 mm i macica jest jednorodna sugerując się właśnie tą jednorodnością macicy pani doktor mi powiedziała ze nie mama się czego obawiać ? A jednak się obawiam !

Zbyt grube endometrium, wymaga badania kontrolnego usg po miesiączce-ocena grubości endometrium-w zależności od wyniku ustalenie dalszego postępowania.