Co oznacza wątroba niepowiększona z hyperechogennymi odcieniami?
Witam proszę o interpretację usg siedziba nie powiększona z hyperechogennymi odcieniami o śr 8.6mm i 8.3mm co to oznacza ,? Czy to poważne,? Czy to nowotwór??proszę o odpowiedź

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Mogą to być naczyniaki, torbiele. Czy są jakieś objawy? Próby wątrobowe prawidłowe? Czy przyjmuje Pani antykoncepcje ? Do rozważenia wizyta u hepatologa.
Pozdrawiam