Co oznacza śledziona z hyperechogennymi odcieniami?
Witam serdecznie proszę o interpretację wynik usg sledziona hyperechogennymi odcieniami resztą bez zmian proszę powiedzieć co to za zmianę czy poważną???

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie,
Ciężko na podstawie samego wyrywku z opisu, stwierdzić co to może być. Przyczyn może być wiele.
Sugeruje konsultację z lekarzem chirurgiem celem ustalenia dalszego postępowania.
Pozdrawiam.