Co oznacza śledziona z hyperechogennymi odcieniami?

Witam serdecznie proszę o interpretację wynik usg sledziona hyperechogennymi odcieniami resztą bez zmian proszę powiedzieć co to za zmianę czy poważną???

Witam serdecznie,

Ciężko na podstawie samego wyrywku z opisu, stwierdzić co to może być. Przyczyn może być wiele.
Sugeruje konsultację z lekarzem chirurgiem celem ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.