Co oznacza wynik mammografii?

Wynik mammografia. cień gwiaździsty 15x15 mm Wynik odpowiada tu mal. USG podobnie tylko w wyniku był czwarty stopień wg skali Proszę o.interpretacje. Z tego co się dowiedziałam to wszystko wskazuje na guza złośliwego

Witam serdecznie,

Na podstawie samego wyniku badania nie można postawić rozpoznania. Należy go skonfrontować z badaniem klinicznym oraz innymi badania dodatkowymi.
Proszę się skonsultować z lekarzem zlecającym badanie celem ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.