Jak interpretować moje wyniki tomografii?
Witam. Proszę o interpretację wyników tomografii: Macica w tyłozgięciu (72×74×100mm długości). Mięśniówka o grubości do 30 mm. W rzucie przydatków widoczne pojedyncze obszary o obniżonych gęstościach (do 8-9 mm średnicy).

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie,
Wynik badania należy skonfrontować z badaniem klinicznym. Dlatego proszę udać się do lekarza ginekologa celem konsultacji i ustalenia dalszego postępowania.
Pozdrawiam.