Pytanie o dwa wyniki tomografii komputerowej

Witam, mam pytanie co do wyników tomografii komputerowej. Między dwoma badaniami jest 8 miesięcy różnicy. Czy to coś niepokojącego, jak się leczy takie guzki ? 1 badanie: W obu nadnerczach pojedyncze guzki: w odnodze przyśrodkowej nadnercza prawego 22x12 mm,na pograniczu trzonu i odnóg lewego guzek o śr. 9mm, gęstość guzków w f.natywnej wynosi ok. 20j.H. 2 badanie: W odnodze przyśrodkowej nadnercza prawego 22x13 mm gęstość 20j.H - ad.obs. Pojedyncza torbiel okołomiedniczkowa śr. 9mm.

Witam serdecznie,

Ciężko określić to na podstawie samych wyników badań TK. Należy udać się do lekarza prowadzącego, który na podstawie badania fizykalnego, obrazu klinicznego oraz wyników badań dodatkowych, w tym badań TK postawi rozpoznanie.

Pozdrawiam.