Jednorodna w kontakcie ze śluzówką przestrzeń płynowa

proszę o interpretację wyników usg Trzon macicy w przodozgieciu o gładkich obrysach i wymiarach dl.65 mm grub.47 mm. Jama macicy szczelinowata.Śluzówka o grubości 3,9 mm,jednorodna w kontakcie ze śluzówką przestrzeń płynowa o śred. 6 mm. Jajnik prawy o wymiarach 24x21x23 mm z pojedynczymi pęcherzykami plynowymi o średnicy 4-5 mm.Jajnik lewy o wymiarach 24x18x15 mm z pojedynczymi pęcherzykami płynowymi o średnicy 12 mm. Jama Douglasa i okolica przydatków bez płynu.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W podanym wyniku nieprawidłowość stanowi przestrzeń płynowa o średnicy 6 mm w obrębie jamy macicy. Proszę udać się do specjalisty ginekologa, który w oparciu o dane kliniczne pokieruje dalszym postępowaniem.