Kamica pęcherzyka żółciowego i USG

W 2005r podczas badania USG stwierdzono u mnie 7 mm kamień na woreczku żółciowym .Od tego czasu wielokrotnie powtarzałam badania USG i z kolejnych opisów wynika,że kamień ten ma tendencję wzrostową.Ostatni wynik USG z października 2015-pęcherzyk żółciowy cienkościenny z 30 mm złogiem w szyi pęcherza.W grudniu 2015 wykonałam badanie TK ,wynik-pęcherzyk żółciowy bez złogów,drogi żółciowe nieposzerzone.Nie miałam dotychczas żadnych dolegliwości .Co dalej aby upewnić się,czy mam kamicę?

Witam serdecznie,

Sugeruje wraz z wszystkimi wynikami badań obrazowych, udać się do chirurga celem konsultacji i ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.