Co oznacza wrażliwość piersi przy PCOS?

Witam! Mam 26 lat. Choruję na PCOS, jednak po 3 miesięcznej kuracji hormonalnej 2 miesiące z rzędu cykle odbywały się mniej więcej prawidłowo. Musiałam odstawić tabletki ze względu na fatalne samopoczucie. Niestety, od czerwca ( 3 miesiące po odstawieniu tabletek) nie miałam okresu. Muszę też zaznaczyć, że w tym czasie zmieniałam też pracę (stres) oraz zdawałam kilka bardzo ważnych egzaminów. Przez stres również tyję. Bardzo rzadko współżyję z partnerem i zawsze zabezpieczamy się prezerwatywą. Co jakiś czas występują u mnie bóle dolnej partii brzucha oraz w porze nocnej czuje mocne parcie na pęcherz (przed snem muszę z 4-5 razy skorzystać z toalety). Piersi nie są wrażliwe, przytyłam głównie w udach i pośladkach, strasznie wypadają mi włosy. Co może mi być?

Witaminy w ciąży

Mogą to być dalej objawy choroby podstawowej, warto też sprawdzić funkcjonowanie tarczycy. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.