Co oznacza wyciek z piersi u 44-latki?

Witam, od kilku miesięcy mam wyciek z piersi, miałam podwyższoną prolaktynę i myślałam, że to od prolaktyny, dostałam Dostinex i prolaktyna jest w normie, a wyciek nadal jest. Choruję na niedoczynność tarczycy i Hashimoto, mam również mikrogruczolaka na przysadce. Wyciek podobno nie od mikrogruczolaka, nie wiem co mam robić, martwię się, a wizytę u lekarza mam dopiero we wrześniu.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze wskazane jest usg piersi i konsultacja lekarza ginekologa