Co oznacza wydzielina z zatok spływająca na dziąsła?

Witam jestem 8 miesiecy po operacji zatoki szczekowej torbieli. Mialam tomografie zatok lekarz powiedzial ze ok nie mam kosci powiedzial a ja czuje ze wycieka mi z zatoki plyn dziaslem,boli szczeka,policzek puchnie i boli gardlo.Co mi dolega.Lekarz mowil ze nie mam kosci i nic z tym nie zrobie.Ale wycieka a nie powinno.Jakby katar dziaslem i boli.pomocy

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza chirurga szczekowo twarzowego / laryngologa i określenie możliwości terapeutycznych