Co oznacza wynik badań prenatalnych 37-latki?

Witam, ostatnia miesiączkę miałam 18.01 , pierwszy wynik hcg to 10.000 , robiony 19.02, drugi wynik to już 33693,5 z 23.02, wczoraj 9.03 znów powtórzyłam badanie i wynik mnie przeraził 228 000.0 normy dla laboratorium to 200 000,0 do 8 tyg, lekarz uspokaja. Co może być przyczyna tak wysokich wzrostów, czy tylko badania prenatalne mogą wyjaśnić wątpliwości ? Dodam ze w rodzinie nie ma przypadków dzieci z wadami genetycznymi . A sama urodziłam z zdrowe dziecko w 2009, proszę o radę , kobieta 36 lat

Lek. Tomasz Budlewski

Np bliźniaki proszę kierowac się zaleceniami lekarza prowadzącego ciąże