Co oznacza wynik badania b-HCG u 28-letniej kobiety?

Witam. Chciałabym zapytać o interpretację wyników beta hcg. Ostatnia miesiączka 14.06.2017 Test wykonany 28.07.2017 i beta tego samego dnia z wynikiem 98. Owulacja była późno wiec stąd tak mały wynik. Sprawdzałam później jeszcze 2 razy i przyrost był książkowy. Na usg lekarz potwierdził ciążę. Wtedy beta wynosiła 1300. Widoczny pęcherzyk ciążowy bez zarodka Natomiast co mnie martwi teraz to wyniki ostatnich dni. 04.08. 6 000 08.08. 10 300 10.08. 14 300 Czy ciąża się rozwija prawidłowo?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze tak w następnych dniachptzyrost jest mniejszy lecz dla pewności proszę koniecznie zgłosić się do lekarza prowadzącego ciąże aby potwierdzić w usg dobrostan płodu