Co oznacza wynik badania d-dimerów i INR?

Kobieta, 70 lat, po wylewie 10 miesięcy, niewiele chodzi ze względu na silne zaburzenia równowagi. Cały czas dostaje Neoparin 40 co drugi dzień. INR świeżo wykonane wynosi 0,99 (przy zakresie referencyjnym 0,90-1,20 i zakresie terapeutycznym 2,0-3,5). Czas protrombinowy 11.5 sek (zakres referencyjny 10,4-13,0). D-dimery 698,00 ng/ml (przy zakresie referencyjnym 0,00-500,00). Wcześniej D-dimery przy Neoparin 40 codziennie d-dimery wynosiły 370 mg/nl. Kiedy odstawić Neoparin?

Co to znaczy wylew? Co się wydało i gdzie? W takim przypadku bardzo wazna jest dokładna wiedza co się wcześniej działo i jakie są choroby towarzyszące. Dopiero wtedy można podać rozsądną odpowiedź. Powinien o tym czy odstawić lek decydować lekarz, który aktualnie leczy pacjentkę.