Co oznacza wynik badania gastroskopii i problemy z przełykaniem?

Mój tata od ponad miesiąca miał problem z ciągłym odbijaniem nawet jak nic nie jadl. W szpitalu miał zrobione usg brzucha. Wyszla męskość wątroby i uszkodzony odzwziernik żołądka. Zdaniem lekarzy to właśnie dlatego miał problem z przed Lykaniem pokarmu (uczucie takiej przechodzącej kluchy). Gastroskopia byla w połowie bo nie przeszła rurką przez ten odzwziernik żołądka.. dwa dni głodówki tylko kroplowki dostawał i jakieś dozylne zastrzyki . Miało się coś rozszerzyć by mógł jeść. Wczesniej przed gastroskopia miał sonda ściągają zalegająca treść żołądkowa. Wyszlo około 1.5 litra zielono żółtej mazi. Po dwóch dniach głodówki mógł pić wodę i wczoraj wieczorem zaczal bolec zoladek więc znow kroplowki zamiast planowanego jedzenia. Podczas tej gastroskopi pobrano wycinki z przełyku wyniki będą za3 tygodnie. Co to może być? Jakieś sugestie?

Lek. Tomasz Budlewski

Obecnie można jedynie zgadywać , do wykluczenia przede wszytskim proces rozrostowy