Co oznacza wynik badania GDX ?

Witam, wlasnie jestem po badaniu GDX. Wizyte u okulisty mam za pare dobrych tygodni. Denerwuja mnie troszke czerwone pola z wynikami. Bardzo prosilabym o interpretacje: Powierzchnia zaglebienia: 1,62 i 1,54. Objetosc zaglebienia: 0,66 i 0,63 Srednia glebokosc zaglebienia 0,43 i 0,42 Maksymalna glebokosc: 0,94 i 0,71 C/D powierzchnia 0,61 i 0,53 DDLS 5 i 4.

Dzień dobry. Prawe gorsze lewe lepsze. DDLS 5 do obserwacji. Number 4 norma. Istotne inne wyniki Tp CCT gonioskopia i pole widzenia.w Pani wieku raczej wszystko będzie jeszcze długo dobrze. Wywiad rodzinny tez jest ważny. Pozdrawiam serdecznie