Co oznacza wynik badania glukozy na czczo i TSH?

Glukoza na czczo 94 Po 1h- 112mg/dl Po 3h- 110mg/dl TSH 3,200 Ja nic z tego nie rozumiem. Mam 23 lata. Dodam, że w ostatnich dwóch latach przytyłam 25kg nie zmieniając nawyków żywieniowych. Mam 156 i ważę 80kg. Mam nieregularne miesiączki, lekarz po badaniu podejrzewa PCOS, i wysłał mnie na dodatkowe badania. Proszę o odpowiedź.

Lek. Wojciech Zygmunt

W wyniku po 3 h, rozumiem, że chodzi o pomiar po 2 h (który stanowi wartość diagnostyczną). Wynik glukozy na czczo oraz krzywej cukrowej w normie. Wynik TSH również. Konieczne są dalsze badania hormonalne, na które została pani wysłana. Pozdrawiam i życzę zdrowia.