Co oznacza wynik badania glukozy w surowicy?

Witam. Odebrałam wyniki morfologii. Widnieje tam, że moja glukoza w surowicy wynosi 96.0 mg/dl. Normą jest 60-99. Wiec teoretycznie wszystko powinno być w porządku. Ale pod spodem jest napisane "kobiety w ciąży norma 70-92 i ja mam zaznaczone, że mam przekroczona normę. Mieście się w normie, ale nie dla kobiet w ciąży. Czy w laboratorium zaszła pomyłka, czy wykryli ciążę? Biorę tabletki antykoncepcyjne, ale ostatnio brałam antybiotyk i nie zabezpieczalam się dodatkowo. Czy mogę być w ciąży?

Laboratorium zwykle podaje normy dla kobiet w ciąży i bez ciąży.
Antykoncepcja mogła być osłabiona podczas stosowania antybiotyku.