Jakie są prawidłowe wyniki obciążenia glukozą?

Witam. Jestem w 26tc. Wyniki testu obciązenia glukoza, na czczo =85mg/dl po 1h = 162mg/dl po 2h = 146mg/dl Czy te wyniki są prawidlowe? Bo na moim wyniku z laboratorrium po 1h i 2h nie powinno przekraczac 140mg/dl. Zaznaczam, że w laboratorium nie bylo zaznaczone ze jestem w ciąży.

wyniki dla kobiety w ciąży są prawidłowe.
Aktualnie cukrzycę u kobiet w okresie ciąży na podstawie OGTT rozpoznaje się, gdy co najmniej 1 wynik oznaczenia glukozy wynosi: na czczo ≥92 mg/dl (5,1mmol/l), po 1h ≥180mg/dl (10,0mmol/l), a po 2h ≥153mg/dl (8,5mmol/l). Niższe od ww. wartości glikemii uznaje się za prawidłowe.