Co oznacza wynik badania histopatologicznego po usunięciu polipa?

Dzień dobry, Taki wynik otrzymałam po badaniu hispatologicznym. Wykonane bo usunięciu polipa metodą histeroskopia. Wynik: polip endometrialny oraz fragmenty endometrium z gruvzolami jak w ploriferacj. Czy to oznacza, że wszystko jest prawidłowe? Konsultację z lekarzem mam dopiero za dwa tygodnie. Chciałam mieć spokojną głowę.

Lek. Tomasz Budlewski

A w którym dniu cyklu było badanie? Wynik nie przedstawia niczego złego