Co oznacza wynik badania Holtera EKG?

Witam chciałam prosić o odczyt Holtera EKG przed wizytą u kardiologa.Razem zarejestrowano 143378 pobudzeń w tym 0,09 % komorowych,średnie HR 102 ,maksymalne HR 200 a minimalne HR to 57.Ektopia komorowa razem 141,wczesne/późne 50/91.Ektopia nadkomorowa razem 2.Do tego cały czas mam odczuwam szybką pracę serca ,duszności i zawroty głowy oraz mroczki przed oczami.Będe wdzięczna za odpowiedź.Pozdrawiam

Lek. Katarzyna Szymczak

Opisano tachykardie i dodatkowe pobudzenia, mogące powodować opisane objawy. Zapewne zostanie włączone leczenie.
Pozdrawiam