Wynik badania Holtera u 24-latki

Witam prosiłabym o informację co oznaczają wyniki badania holtera. Lat 24, kobieta, Wskazanie dodatkowe skurcze występujące w EKG, niskie ciśnienie i tętno. Wyniki: Średnie HR: 72 Maksymalne HR : 138 Minimalne HR: 41 Ektopia komorowa: razem : 1551 20% wczesne/późne: 1122/429 Ektopia nadkomorowa 20%: razem: 233 pojedyncze: 113 Pary: 42 częstoskurcze: 2 Pobudzeń w częstoskurczu : 31 Pobudzeń o typie EV -1551 o typ bigeminii, trigeminii. ESV - 223 w tym pojedyńczych 113.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik wskazuje na liczne zaburzenia rytmu serca. Wynik powinien zinterpretować kardiolog, który prowadzi Pani diagnostykę i leczenie.