Co oznacza wynik badania serca u 20-latki?

Badanie holter Jak je rozumieć ? 110470 Qrs'ów Średni rytm HR 81 Max rytm HR 154 Min rytm HR 42 172 pojedyńczych nadkomorowych pobudzeń przedwczesnych 68 tachykardii 1 rytm niemiarowy 5207 pobudzen komorowych 2554 pojedynczych przedwczesnych pobudzen komorowych 12 liczba pobudzen gromadnych 365 bigeminii 5 trigeminii 227 par

Lek. Michał Lenard

Wynik badania musi być oceniony przez specjalistę z uwzględnieniem Pani stanu klinicznego oraz objawów. Pozdrawiam!