Wynik Holtera 67-latki

Witam, odebrałam wyniki Holtera: 96954 Qrs'ów, średni rytm HR 68, max. rytm HR 93, min. rytm HR 4453, 1069 pojedynczych nadkomorowych pobudzeń przedwczesnych, 9 tachykardii, 2517 pojedynczych przedwczesnych pobudzeń komorowych, 32 bigeminii, 118 trigeminni. Mam wszczepiony kardiowerter defibrylator ICD 2 komorowy z powodu częstoskurczy. Proszę o zinterpretowanie tych wyników. Z góry b. dziękuję.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W podanym wyniku są liczne zaburzenia rytmu serca, które wymagają oceny doświadczonego kardiologa, który zestawi wynik z poprzednimi i szczegółowym stanem klinicznym pacjenta.