Czy wynik Holtera u 12-latka jest prawidłowy?

Witam dziecko 12 lat wynik holtera 114738qrsow sredni rytm wyniosl 92 max rytm178 minimalny rytm hr 48 ponadto wykryto 764pojedyncze nadkomorowe przedwczesne pobudzenia 118 tachykardii 9 rytmow nie miarowych 1556pobudzen komorowych 1550 pojedynczych przedwczesnych pobudzen komorowych o dlugim czasie sprzezenia jednoksztaltne wystepuja wvagotonii 2 bigeminii okresowo nie miarowosc oddechowa. boje sie o swoje dziecko czy ten wynik jest zly?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna ocena przez lekarza kardiologa dziecięcego.
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.