Wyniki holtera EKG u 33-latki

Witam. Prosze o zinterpretowanie wynikow badania holterowskiego. 103287 orsow, sredni rytm hr wyniosl 76, max rytm 147 a min rytm 46. Wykryto 5 pojedynczych nadkomorowych pobudzen przedwczesnych, 13 tachykardii, 8 migotan przedsionkow, 1 blok Wenckebacha, 4 pojedyncze prz edwczesne pobudzenia komorowe. Z gory dziekuje za odpowiedz.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani,
Wynik badania Holter EKG nie wzbudza niepokoju. U zdrowego człowieka stwierdza się pojedyncze arytmie w niewielkiej liczbie. Zalecam jednak konsultację u lekarza prowadzącego, który odniesie wynik do Pani stanu klinicznego i wskazań do badania. Pozdrawiam.