Jak zrozumieć wynik holtera ekg?

Moja dr. Prowadząca kazała robić badania holter ekg tak długo,aż coś złapie,aby znaleźć przyczynę mojego złego samopoczucia tym celu kazała mi robić badania 48/72h. Zrobiłam 48h badanie,proszę o jego interpretacje,czy z tym badaniem mogę iść do p. Dr. Czy jednak mam powtórzyć. Nie ukrywam,że robię wszystko prywatnie,stąd moja prośba i decyzja o ewentualnym powtórzenie badania. I doba:115312qrsow,sr hr 82,max hr 140,min 53.7 pojed.nadkomorowych pobudzen przedwczesnych, 5 tachykardii, 62 pobudzenie komorowych 54 pojed. 4 pary. Blok AV I st. Brak pauz >2.0 sec II doba 112966qrsow, śr hr 82,wys 142, min 42. 12 Pobudzen nadkom. Pobudzen przedwczesnych, 12 tachykardii, 4bradyka.,4 migotan przedsionkow, 46 Pobudzen komorowych. Brak pauz >2.0sec,blok AV I. Z góry dziękuję.

Lek. Michał Lenard

Proszę udać się z wynikiem do Pani lekarza prowadzącego. Pozdrawiam!