Prośba o zinterpretowanie wyników badania holterowskiego

Witam. Prosze o zinterpretowanie wynikow badania holterowskiego. Wiek 34 lata, kobieta, 5 pojedynczych nadkomorowych pobudzen przedwczesnych, 13 tachykardii, 8 migotan przedsionkow, 1 blok wenckebacha. 1 blok wenckebach'a, 4 pojedynczych przewczesnych pobudzen komorowych, max rytm hr 147 min 46. Nie biore zadnych lekow, czy sytuacja z moim sercem jest powazna.

Lek. Tomasz Budlewski

Przy interpretacji jakichkolwiek wyników konieczna jest ocena całościowa, nie tylko wyniki ale ogólne badanie lekarskie. Celem interpretacji wyniku proszę zgłosić się do kardiologa.