Co oznacza wynik badania Holterem 40-latka?

Witam Chciałem prosić o interpretacje Holtera. Ponad 7 lat temu miałem ablację ze względu na Zespół WPW. Heart rates: Min 48 Max 138 Bradycardia Runs - 85 longest- 51 Min rate - 44 pauses 0 Total Beats 85672 Unknown beat 206 SV Events - 171 % Beats - 0,20 Ventricular Events Total - 2 Brady Beats - 851 Mam 40 lat i jestem mężczyzną. Dziękuje i pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna ocena przez lekarza specjalistę kardiologa, a obecnie są jakieś objawy?