Co oznacza wynik badania kału?

Witam,mam pytanie bo nie moge nigdzie znalezc jednoznacznych odp,w badaniu kalu wyszło mi ph 6 norma 7-7.5 i ziarna skrobi obecne,reszta jak tluszcze i włókna itp nieobecne...co to może oznaczać? Nie mam biegunek, czasami piecze mnie brzuch w okolicch pepka i słychać jakies przelewanie/burczenie...co to moze byc?amylaza i lipaza 4msc temu w normie...jak rozrzezyc diagnostykę?

Lek. Katarzyna Szymczak

Wynik w normie, warto jeszcze wykonać USG jamy brzusznej, ale objawy mogą wskazywać na zaburzenia czynnościowe.
Pozdrawiam