Co oznacza wynik badania MR kręgosłupa?

Wynik MR obnizenie intensywnosci sygnalu krążkow międzykregowych T2 zaleznych dehydratacyjne Th2/Th3 Th3/Th4 Th9/Th10 i Th10/Th11 .Na poz.Th9/10 widoczna tylna centralna nieco lateralizujaca na strone prawa przepuklina j.m. uciskajaca worek oponowy oraz na poz.Th10/11 widoczna tylna lateralizujaca na lewa strone przepuklina j.m uciskajaca worek oponowy.Stany podgoraczkowe towarzysza bólowi miedzy łopatkami i ból strony biodra i prawej nogi.MRI lędzwi ok

Dobry wieczór:))
Proszę jako następny krok skierować się do lekarza rehabilitanta na zabiegi , na początek proponuję ćwiczenia izometryczne , masaż Breussa i kinesiotapping . Pozdrawiam życzę powrotu do zdrowia .