Co oznacza wynik badania MR kręgosłupa po trzech operacjach?
Witam.Jestem po trzech operacjachkregosłupa szyjnego na poziomachOd C5 do Th1z MRwynika nierównosci zarysow blaszek granicznychtrzonów kręgowych c5-th1oraz brzeżnazwyrodnieniowa ich przebudowa.Kształty operowanych k/m sa adwekatnedo stopnia nierównosci w/w blaszek granicznych trzonów,Na poziomie c5/c6zaznacza sie wypuklina szerokopodstawna centralno lewoboczna która modeluje przednia krawedz worka oponowego na lewo od lini posrodkowej która modeluje lewy korzen nerwowy dodam ze dretwieja rece

KOBIETA, 52 LAT ponad rok temu
Dobry Wieczór,
Proponuję w pierwszej kolejności skontaktować się z ośrodkiem, w którym była Pani operowana celem oceny wyniku badania MR.
Pozdrawiam.