Co oznacza wynik badania MRI kręgosłupa i kanału kręgowego?
Witam Mam problemy z odcinkiem piersiowym z MRI th3-4 krążek miedzykręgowy hypoplastyczny, wąski, cechy bloku kostnego TH3i4. TH 7-8 niewielka wypuklina krążka międzykręgowego uciska na worek oponowy. Rezerwa płynowa podpajęczynówkowa w przednim przedziale kanału kręgowego na tym poziomi uciśnięta. Proszę o informację czy to coś poważnego i jakiemetody leczenia

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie,
Z wynikiem proszę zgłosić się do lekarza zlecającego badanie lub neurochirurga celem konsultacji.
Pozdrawiam.